Breaking news
  1. ГОЛЕМА ПОБЕДА ПРОТИВ БАСКЕТ КАМ!
  2. УСПЕШЕН СТАРТ ВО НОВАТА 2023 ГОДИНА!
  3. ПРВА А ЛИГА – К09: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА!
  4. АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА Е НОВ ИГРАЧ НА МАРИСТАС ЛА КОРУЊА!
  5. 2022 ГОДИНА – УСПЕХ, ИСТОРИЈА, УГЛЕД, ИСКУСТВО, МЛАДОСТ!

ЖКК Тим Арена М18

ЖКК Тим Арена – Штип

Лиги
М18 - Група 2
Сезони
2022/2023
Дома
Штип

М18 – Група 2

ПозицијаТимPGWLPCTPFPA
195410.800392306
295410.800346301
385320.600345279
485320.600307302
565140.200303332
655050.000240413