Breaking news
  1. Бадел по прва победа во финалето или Баскет Кам до втора шампионска титула!?
  2. Стамески: Очекувам квалитетно финале во кое ќе ги покажеме квалитетите
  3. ПРВА ЛИГА-ЖЕНИ-ПЛЕЈ-ОФ-ФИНАЛЕ: БАДЕЛ 1862 ЌЕ БОРИ И СО „ЗАМОРОТ“, ШАНСА ПОВЕЌЕ ЗА „ПРЕДИЗВИКУВАЧОТ“, БАСКЕТ КАМ
  4. Баскет Кам и Бадел трет пат во низа во дуел за шампионскиот трофеј
  5. ПРВА ЛИГА-ЖЕНИ – ПЛЕЈ-ОФ ФИНАЛЕ: БАСКЕТ КАМ ПО ВТОР, ИЛИ БАДЕЛ 1862 ПО СЕДМИ ПАТ?

ЖКК Крива Паланка М18

ЖКК Крива Паланка – Крива Паланка

Лиги
М18 - Група 2
Сезони
2022/2023
Дома
Крива Паланка

М18 – Група 2

ПозицијаТимPGWLPCTPFPA
11810820.750700549
21810820.714664534
31610640.600744652
41410460.429618610
51410460.429538611
610100100.000354662