Breaking news
  1. ГОЛЕМА ПОБЕДА ПРОТИВ БАСКЕТ КАМ!
  2. УСПЕШЕН СТАРТ ВО НОВАТА 2023 ГОДИНА!
  3. ПРВА А ЛИГА – К09: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА!
  4. АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА Е НОВ ИГРАЧ НА МАРИСТАС ЛА КОРУЊА!
  5. 2022 ГОДИНА – УСПЕХ, ИСТОРИЈА, УГЛЕД, ИСКУСТВО, МЛАДОСТ!

ЖКК Крива Паланка М16

ЖКК Крива Паланка – Крива Паланка

Лиги
М16 - Група 1
Сезони
2022/2023
Дома
Крива Паланка

М16 – Група 1

ПозицијаТимPGWLPFPA
110550349153
210550323223
38532252245
46422202197
55413131196
65505183271
74404122277