Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

ЖКК Баскет Кам

ЖКК Баскет Кам – Македонска Каменица

Лиги
Прва А лига, Супер Куп - 2020/2021
Сезони
2020, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024
Дома
Македонска Каменица, Скопје

Резултати