Breaking news
  1. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  2. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  3. М14 – Ф4: БАДЕЛКИ – ВИЦЕШАМПИОНКИ!
  4. М14 – Ф4 – 1/2 ФИНАЛЕ: ПОБЕДА ЗА ФИНАЛЕ!
  5. ЕКИПА ИНТЕРВЈУ – АЛЕКСАНДРА СТОЈАНОВСКА: Репрезентацијата секогаш е комплицирана тема, титулата годинава ми е најслатка во кариерата

Плејаут

Плејаут

ПозицијаТимPGWLPCTPFPA
128181080.55611091123
22718990.50011201120
326188100.4449221157
425187110.3898791080
525187110.3898551193
620182160.1117161324
719181170.0566821258