Breaking news
  1. М18- ГРУПА 1: ПОРАЗ НА БАДЕЛКИ ВО КРИВА ПАЛАНКА!
  2. ЗАПОЧНА РАЗВРСКАТА ЗА ШАМПИОНСКАТА ТИТУЛА!
  3. СИНО – ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА (16-17.04.2022)!
  4. LIVE! 12.04.2022 – 10:00 U14 (W): BULGARIA – MACEDONIA
  5. LIVE! 11.04.2022 – 10:00 U14 (W): ROMANIA – MACEDONIA

Прва лига – Група Исток

Прва Лига - Исток

ПозицијаТимPGWLPCTPFPADIFF
124121201.000972550422
222121020.833938551387
31912750.58377267597
41510550.500612711-99
51210280.200555723-168
610100100.000359878-519
766060.0000120-120