Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

Vojvodina 021 vs Plamen Pozega

WABA SUPERLEAGUE 08/03/2022 - 16:30
Novi Sad

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
08/03/2022 16:30 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Novi Sad
Нови Сад, Novi Sad City, South Backa Administrative District, Vojvodina, Serbia

Резултати

Тим1234TРезултат
Vojvodina 0213223231896Win
Plamen Pozega127171450Loss