Breaking news
  1. ПРВА А ЛИГА – БАДЕЛ РУТИНСКИ ЗА 3/3
  2. 💙💛 СРЕЌЕН ПРВ РОДЕНДЕН, БАДЕЛЧЕ! 💙💛
  3. WABA 20/21 – ИНДИВИДУАЛНИ ПОКАЗАТЕЛИ
  4. Трет пораз на кошаркарките на Бадел 1862 во Јадранската лига
  5. Трет пораз на кошаркарките на Бадел 1862 во Јадранската лига

Vojvodina 021 vs Feniks

WABA - GROUP A 26/09/2021 - 16:14
Novi Sad

Детали

Дата Време Лига Сезона
26/09/2021 16:14 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Novi Sad
Нови Сад, Novi Sad City, South Backa Administrative District, Vojvodina, Serbia

Резултати

ТимTРезултат
Vojvodina 02120Win
Feniks0Loss