Breaking news
  1. ДОБРОДОЈДЕ ЗА НАШИОТ НОВ СПОНЗОР – AEN COLLECTION!
  2. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Yuleska Ramirez-Tejeda!
  3. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – DANYEA BARCLAY!
  4. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Destiny Thompson!
  5. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија

Vojvodina 021 vs Cinkarna Celje

WABA SUPERLEAGUE 23/02/2022 - 16:30
Novi Sad

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
23/02/2022 16:30 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Novi Sad
Нови Сад, Novi Sad City, South Backa Administrative District, Vojvodina, Serbia

Резултати

Тим1234OTTРезултат
Vojvodina 0211914717562Loss
Cinkarna21131211663Win