Breaking news
  1. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  2. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  3. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  4. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  5. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛

Triglav vs Vojvodina 021

WABA - GROUP A,WABA SUPERLEAGUE 27/10/2021 - 20:15
Kranj

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
27/10/2021 20:15 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Kranj
Kranj, Slovenia

Резултати

Тим1234TРезултат
Triglav711222161Loss
Vojvodina 0212217141568Win