Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

Triglav vs Cinkarna Celje

WABA SUPERLEAGUE 02/02/2022 - 20:15
Kranj

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
02/02/2022 20:15 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Kranj
Kranj, Slovenia

Резултати

ТимTРезултат
Triglav50Loss
Cinkarna68Win