Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

Plamen Pozega vs Cinkarna Celje

WABA - GROUP B,WABA SUPERLEAGUE 01/12/2021 - 18:00
Pozega

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
01/12/2021 18:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Pozega
Požega, Grad Požega, Požega-Slavonia County, 34000, Croatia

Резултати

Тим1234TРезултат
Plamen Pozega1616212073Loss
Cinkarna2117222080Win