Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

Partizan vs Basket Kam

WABA PLAY OUT 03/03/2022 - 17:00
Belgrade

Детали

Дата Време Лига Сезона
03/03/2022 17:00 WABA PLAY OUT 2021/2022

Venue

Belgrade
Belgrade, City of Belgrade, Central Serbia, 11000, Serbia

Резултати

Тим1234TРезултат
Partizan 19532323221886Win
Баскет Кам1617201871Loss