Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

Partizan 1953 vs RMU Banovici

WABA - GROUP B 08/12/2021 - 18:00
Belgrade

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Детали

Дата Време Лига Сезона
08/12/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Belgrade
Belgrade, City of Belgrade, Central Serbia, 11000, Serbia

Резултати

Тим1234TРезултат
Partizan 19532327201080Win
RMU Banovici917181458Loss