Breaking news
  1. ДОБРОДОЈДЕ ЗА НАШИОТ НОВ СПОНЗОР – AEN COLLECTION!
  2. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Yuleska Ramirez-Tejeda!
  3. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – DANYEA BARCLAY!
  4. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Destiny Thompson!
  5. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија

Partizan 1953 vs Plamen Pozega

WABA - GROUP B 24/11/2021 - 18:00
Belgrade

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
24/11/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Belgrade
Belgrade, City of Belgrade, Central Serbia, 11000, Serbia

Резултати

Тим1234TРезултат
Partizan 1953822172067Loss
Plamen Pozega1918152678Win