Breaking news
  1. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  2. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  3. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  4. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  5. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛

Partizan 1953 vs Cinkarna Celje

WABA - GROUP B 29/09/2021 - 18:00
Belgrade

Детали

Дата Време Лига Сезона
29/09/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Belgrade
Belgrade, City of Belgrade, Central Serbia, 11000, Serbia

Резултати

ТимTРезултат
Partizan 195365Loss
Cinkarna79Win