Breaking news
  1. ДОБРОДОЈДЕ ЗА НАШИОТ НОВ СПОНЗОР – AEN COLLECTION!
  2. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Yuleska Ramirez-Tejeda!
  3. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – DANYEA BARCLAY!
  4. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Destiny Thompson!
  5. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија

Orlovi vs Vojvodina 021

WABA - GROUP A,WABA SUPERLEAGUE 13/10/2021 - 17:00
Banja Luka

Recap

 

LIVE STAT

 

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
13/10/2021 17:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Banja Luka
Banja Luka, City of Banja Luka, Republika Srpska, Bosnia and Herzegovina

Резултати

Тим1234TРезултат
Orlovi1423121867Win
Vojvodina 0211412171558Loss