Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

Orlovi vs Plamen Pozega

WABA SUPERLEAGUE 09/02/2022 - 16:00
Banja Luka

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
09/02/2022 16:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Banja Luka
Banja Luka, City of Banja Luka, Republika Srpska, Bosnia and Herzegovina

Резултати

Тим1234TРезултат
Orlovi2817161677Win
Plamen Pozega122319963Loss