Breaking news
  1. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  2. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  3. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  4. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  5. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛

Orlovi vs Buduknost Bemax

WABA - GROUP A,WABA SUPERLEAGUE 15/12/2021 - 17:00
Banja Luka

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
15/12/2021 17:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Banja Luka
Banja Luka, City of Banja Luka, Republika Srpska, Bosnia and Herzegovina

Резултати

Тим1234OTTРезултат
Orlovi13171725274Loss
Buduknost Bemax24101820779Win