Breaking news
  1. ДОБРОДОЈДЕ ЗА НАШИОТ НОВ СПОНЗОР – AEN COLLECTION!
  2. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Yuleska Ramirez-Tejeda!
  3. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – DANYEA BARCLAY!
  4. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Destiny Thompson!
  5. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија

Montana 2003 vs Plamen Pozega

WABA - GROUP B,WABA SUPERLEAGUE 15/12/2021 - 17:00
Montana

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
15/12/2021 17:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Montana
Montana, 3400, Bulgaria

Резултати

Тим1234TРезултат
Montana 20032325182389Win
Plamen Pozega2421211884Loss