Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

Montana 2003 vs Cinkarna Celje

WABA - GROUP B,WABA SUPERLEAGUE 20/10/2021 - 18:00
Montana

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
20/10/2021 18:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Montana
Montana, 3400, Bulgaria

Резултати

Тим1234TРезултат
Montana 20032216182177Win
Cinkarna1816211974Loss