Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

Cinkarna Celje vs Vojvodina 021

WABA SUPERLEAGUE 30/01/2022 - 17:00
Celje

Детали

Дата Време Лига Сезона
30/01/2022 17:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Celje
Celje, Slovenia

Резултати

ТимTРезултат
Cinkarna82Win
Vojvodina 02171Loss