Breaking news
  1. ДОБРОДОЈДЕ ЗА НАШИОТ НОВ СПОНЗОР – AEN COLLECTION!
  2. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Yuleska Ramirez-Tejeda!
  3. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – DANYEA BARCLAY!
  4. ДОБРОДОЈДЕ ВО БАДЕЛ 1862 – Destiny Thompson!
  5. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија

Cinkarna Celje vs RMU Banovici

WABA - GROUP B 27/10/2021 - 18:00
Celje

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
27/10/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Celje
Celje, Slovenia

Резултати

Тим1234TРезултат
Cinkarna33342728122Win
RMU Banovici813141550Loss