Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

Cinkarna Celje vs Orlovi

WABA F4 19/03/2022 - 16:00
Подгорица

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
19/03/2022 16:00 WABA F4 2021/2022

Venue

Подгорица
Podgorica, Podgorica Capital City, Montenegro

Резултати

Тим1234TРезултат
Cinkarna2413261174Win
Orlovi152014958Loss