Breaking news
  1. ПОБЕДА ВО КРИВА ПАЛАНКА ЗА 8/8!
  2. ПОБЕДА НА 16-КА ЗА 6/6 И 100%!
  3. СИНО-ЖОЛТА ВИКЕНД НАЈАВА!
  4. WABA/R8 – ПРЕГЛЕД , БАДЕЛКИ ВО ИГРА ЗА 8-ОТ ПАТНИК ВО СУПЕРЛИГАТА!
  5. Бадел 1862 на една победа до следната рунда

Cinkarna Celje vs Badel 1862

WABA - GROUP B 25/11/2021 - 18:00
Celje

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
25/11/2021 18:00 WABA - GROUP B 2021/2022

Venue

Celje
Celje, Slovenia

Резултати

Тим1234TРезултат
Cinkarna2925182698Win
Бадел 18621818121159Loss