Breaking news
  1. 💙💛 НЕНА, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  2. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  3. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  4. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  5. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА

Buduknost Bemax vs Triglav

WABA - GROUP A,WABA SUPERLEAGUE 30/09/2021 - 17:30
Подгорица

Детали

Дата Време Лига Сезона
30/09/2021 17:30 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Подгорица
Podgorica, Podgorica Capital City, Montenegro

Резултати

ТимTРезултат
Buduknost Bemax87Win
Triglav51Loss