Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

Basket Kam vs Orlovi

WABA - GROUP A 06/11/2021 - 16:00
Скопје

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Детали

Дата Време Лига Сезона
06/11/2021 16:00 WABA - GROUP A 2021/2022

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Баскет Кам169171759Loss
Orlovi1912181665Win