Breaking news
  1. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  2. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  3. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  4. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  5. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛

Badel 1862 vs Plamen Pozega

WABA - GROUP B,WABA SUPERLEAGUE 21/10/2021 - 19:00
Скопје

Recap

 

LIVE STAT

 

 

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
21/10/2021 19:00 WABA SUPERLEAGUE 2021/2022

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Бадел 18621214191560Loss
Plamen Pozega2419132884Win