Breaking news
  1. 💙💛 НЕНА, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  2. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  3. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  4. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  5. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА

ЖКК Шкупи (М18) vs Крива Паланка (М18)

Младинска лига М18,Плеј оф - М18 20/06/2021 - 17:00
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
20/06/2021 17:00 Плеј оф - М18 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Шкупи М1848Loss
ЖКК Струга 2009 М1888Win