Breaking news
  1. МАРТИНА, СО ТЕБЕ СМЕ ОД 💙💛!
  2. IN MEMORIAM: БОРЧЕ ФИЛЧЕВ
  3. РЕПОРТАЖА ОД ТРЕНИНГ КАМПОТ АКВА ЛИНА – ОХРИД
  4. 💙💛 НЕНА, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  5. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛

ЖКК Шкупи (М16) vs ЖКК Тим Арена (М16)

М16 Елиминации,Младинска лига М16 05/06/2021 - 11:00
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
05/06/2021 11:00 М16 Елиминации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Шкупи M1643Loss
ЖКК Тим Арена М1664Win