Breaking news
  1. LIVE! 12.04.2022 – 10:00 U14 (W): BULGARIA – MACEDONIA
  2. LIVE! 11.04.2022 – 10:00 U14 (W): ROMANIA – MACEDONIA
  3. LIVE! 18:00 U14 (W): MACEDONIA – TURKEY
  4. LIVE! U14 – KOSOVO – MACEDONIA
  5. ЗАПОЧНУВА ТУРНИРОТ ВО ПРИЗРЕН (КОСОВО) – ЗАЕДНО ДО 16!

ЖКК Трокал vs ЖКК Бадел 1862

Плејаут,Прва Лига - Група Запад,Супер лига 10/03/2021 - 15:00
Кавадарци

Детали

Дата Време Лига Сезона
10/03/2021 15:00 Прва Лига - Група Запад 2020

Venue

Кавадарци
Kavadarci, Minicipality of Kavadarci, Vardar Region, 1430, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Трокал653418Loss
Бадел 1862303091887Win