Breaking news
  1. ДОМИНАЦИЈА НА БАДЕЛ 1862 НА 25-ТО ИЗДАНИЕ НА СОНЧКО!
  2. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  3. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  4. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  5. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Трокал (М16) vs ЖКК Тим Арена (М16)

М16 Елиминации,Младинска лига М16 06/06/2021 - 14:00
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
06/06/2021 14:00 М16 Елиминации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Трокал M1666Win
ЖКК Тим Арена М1637Loss