Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

ЖКК Струга vs ЖКК Крива Паланка

Плејоф - завршница 20/04/2022 - 20:00
Струга

Детали

Дата Време Лига Сезона
20/04/2022 20:00 Плејоф - завршница 2021/2022

Venue

Струга
Struga, Municipality of Struga, Southwestern Region, 36330, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Струга1324142273Win
Крива Паланка129141853Loss