Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

ЖКК Струга vs ЖКК Баскет Кам

Прва А лига 11/02/2022 - 18:00
Струга

Детали

Дата Време Лига Сезона
11/02/2022 18:00 Прва А лига 2021/2022

Venue

Струга
Struga, Municipality of Struga, Southwestern Region, 36330, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Струга48Loss
Баскет Кам55Win