Breaking news
  1. ДОМИНАЦИЈА НА БАДЕЛ 1862 НА 25-ТО ИЗДАНИЕ НА СОНЧКО!
  2. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  3. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  4. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  5. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Струга (М16) vs ЖКК Про Баскет (М16)

М16 Елиминации,Младинска лига М16 05/06/2021 - 16:30
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
05/06/2021 16:30 М16 Елиминации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Струга 2009 M1645Win
ЖКК Пробаскет29Loss