Breaking news
  1. Кадетките на Бадел 1862 по ново искуство во Германија
  2. WABA U17 u Celju i Skopju
  3. Бадел и Вардар викендов со настапи во АБА лигата
  4. Бадел 1862 секогаш чекор напред, во стилот на европските тимови ја најави сезоната (ФОТО)
  5. БАДЕЛ 1862 /У17/ во пресрет на почетокот на WABA U17 2023/2024 – ФОТОГАЛЕРИЈА!

ЖКК Риниа /М16/ vs ЖКК МЗТ Скопје Аеродром /М16/

М16 - Група 1 25/12/2022 - 11:31
Куманово

Детали

Дата Време Лига Сезона
25/12/2022 11:31 М16 - Група 1 2022/2023

Venue

Куманово
Kumanovo, Municipality of Kumanovo, Northeastern Region, 1300, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Риниа М1654Loss
ЖКК МЗТ Аеродром М1675Win