Breaking news
  1. Кадетките на Бадел и Вардар ќе се борат за шампионскиот трофеј
  2. МЛАДИНСКИ ЛИГИ: ВО СРЦ „КАЛЕ“ ЌЕ БИДЕ ПРОМОВИРАН ШАМПИОНОТ ВО М16 ЛИГАТА-ЖЕНИ
  3. Пионерките на Бадел, нови шампионки на Македонија
  4. БАДЕЛ ГИ ИМА НАЈДОБРИТЕ ПИОНЕРКИ
  5. ФИНАЛЕН ТУРНИР-М14-ЖЕНИ: БАДЕЛ 1862 ГИ ИМА НАЈДОБРИТЕ ПИОНЕРКИ

ЖКК Про Баскет (М18) vs ЖКК Гостивар (М18)

М18 - Елининации,Младинска лига М18 05/06/2021 - 11:00
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
05/06/2021 11:00 М18 - Елининации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Про Баскет М188Loss
ЖКК Гостивар М1860Win