Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

ЖКК Пелистер vs ЖКК Куманово

Прва Б лига 13/11/2022 - 16:30
Битола

Детали

Дата Време Лига Сезона
13/11/2022 16:30 Прва Б лига 2022/2023

Venue

Битола
Bitola, Municipality of Bitola, Pelagonia Region, 7000, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Пелистер67Win
Куманово45Loss