Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

ЖКК Патриот vs ЖКК Шкупи

Прва Б лига 19/11/2022 - 18:30
Делчево

Детали

Дата Време Лига Сезона
19/11/2022 18:30 Прва Б лига 2022/2023

Venue

Делчево
Delchevo, Prvi Reon, Delchevo, Municipality of Delchevo, Eastern Region, 2320, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Партиот 201667Win
Шкупи48Loss