Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

ЖКК Куманово vs ЖКК Крива Паланка

Плејаут,Прва Лига - Група Исток,Супер лига 14/03/2021 - 17:00
Куманово

Детали

Дата Време Лига Сезона
14/03/2021 17:00 Прва Лига - Група Исток 2020

Venue

Куманово
Kumanovo, Municipality of Kumanovo, Northeastern Region, 1300, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Куманово28Loss
Крива Паланка67Win