Breaking news
  1. М18-Ф4: ФИНАЛЕТО БЛИСКУ, А СЕПАК ДАЛЕКУ!
  2. Бадел 1862 нов кошаркарски шампион кај дамите
  3. БАДЕЛ 1862 Е ШАМПИОН ВО ПРВА ЛИГА – ЖЕНИ ЗА 2021-2022
  4. По четири години, Бадел е шампион на Македонија
  5. БАДЕЛ 1862 ЈА ОСВОИ МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА И ГО ВРАТИ ПЕХАРОТ!

ЖКК Крива Паланка vs ЖКК МЗТ Скопје Аеродром

Прва А лига 30/03/2022 - 19:00
Крива Паланка

Детали

Дата Време Лига Сезона
30/03/2022 19:00 Прва А лига 2021/2022

Venue

Крива Паланка
Kriva Palanka, Municipality of Kriva Palanka, Northeastern Region, 1330, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Крива Паланка1719101460Loss
ЖКК МЗТ Скопје Аеродром172314761Win