Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

ЖКК Крива Паланка /М18/ vs ЖКК Патриот /М18/

М18 - Група 2 05/11/2022 - 13:00
Крива Паланка

Детали

Дата Време Лига Сезона
05/11/2022 13:00 М18 - Група 2 2022/2023

Venue

Крива Паланка
Kriva Palanka, Municipality of Kriva Palanka, Northeastern Region, 1330, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Крива Паланка М1876Win
ЖКК Патриот 2016 М1857Loss