Breaking news
  1. ДОМИНАЦИЈА НА БАДЕЛ 1862 НА 25-ТО ИЗДАНИЕ НА СОНЧКО!
  2. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  3. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  4. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  5. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Крива Паланка (М16) vs ЖКК Бадел 1862 (М16)

Младинска лига М16,Плеј оф М16 16/06/2021 - 17:30
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
16/06/2021 17:30 Плеј оф М16 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
72Win
Бадел1862 М1667Loss