Breaking news
  1. ДОМИНАЦИЈА НА БАДЕЛ 1862 НА 25-ТО ИЗДАНИЕ НА СОНЧКО!
  2. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  3. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  4. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  5. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Гостивар (М18) vs ЖКК Струга (М18)

М18 - Елининации,Младинска лига М18 13/06/2021 - 15:00
Скопје

Видео

Детали

Дата Време Лига Сезона
13/06/2021 15:00 М18 - Елининации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Гостивар М1839Loss
ЖКК Струга 2009 М1855Win