Breaking news
  1. ДОМИНАЦИЈА НА БАДЕЛ 1862 НА 25-ТО ИЗДАНИЕ НА СОНЧКО!
  2. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  3. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  4. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  5. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!

ЖКК Вардар (М14) vs ЖКК Баскет Кам (М14)

Младинска лига М14 18/06/2021 - 14:00
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
18/06/2021 14:00 Младинска лига М14 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
ЖКК Вардар84Win
ЖКК Баскет Кам М1413Loss