Breaking news
  1. ПОБЕДА И ПОРАЗ ВО МАКЕДОНСКА КАМЕНИЦА!
  2. М18: БАДЕЛ 1862 – КРИВА ПАЛАНКА 62:60!
  3. МЛАДОСТ, РАБОТА, ИДНИНА – ВИКЕНД РЕЗИМЕ!
  4. ОД НАЈМАЛИ ДО НАЈГОЛЕМИ – БАДЕЛОВА ВИКЕНД НАЈАВА!
  5. ПРВА А ЛИГА /К04/: СТРУГА – БАДЕЛ 1862 !

ЖКК Баскет Кам vs ЖКК Про Баскет

Прва А лига 23/10/2022 - 13:00
Македонска Каменица

Детали

Дата Време Лига Сезона
23/10/2022 13:00 Прва А лига 2022/2023

Venue

Македонска Каменица
Makedonska Kamenica, North Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Basket Kam83Win
ПроБаскет 34Loss