Breaking news
  1. МАРТИНА, СО ТЕБЕ СМЕ ОД 💙💛!
  2. IN MEMORIAM: БОРЧЕ ФИЛЧЕВ
  3. РЕПОРТАЖА ОД ТРЕНИНГ КАМПОТ АКВА ЛИНА – ОХРИД
  4. 💙💛 НЕНА, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  5. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛

ЖКК Баскет Кам vs ЖКК Партиот (сл)

Прва Лига - Група Исток,Супер лига 01/04/2021 - 15:00
Македонска Каменица

Детали

Дата Време Лига Сезона
01/04/2021 15:00 Прва Лига - Група Исток 2020

Venue

Македонска Каменица
Makedonska Kamenica, North Macedonia

Резултати

ТимTРезултат
Basket Kam20Win
Партиот 20160Loss