Breaking news
  1. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  2. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  3. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  4. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА
  5. 💙💛 САНЧЕ, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛

ЖКК Бадел 1862 (М18) vs ЖКК Крива Палакна (М18)

М18 - Група 1 26/12/2021 - 16:00
Скопје

Recap

Мартина Блажевска 21

Мартина Маркоска 16

Мила Ѓуковиќ 8

Дева Глигорова 7

Јана Петрова 4

Зара Стојковска 4

Детали

Дата Време Лига Сезона
26/12/2021 16:00 М18 - Група 1 2021/2022

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Бадел 1862 M181315151760Loss
ЖКК Крива Паланка М181614161662Win