Breaking news
  1. 💙💛 НЕНА, ТИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА СЕ! 💙💛
  2. 💙💛 СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА СО САНДРА ЛАЗАРЕВСКА И МАРИЈА ДИМИТРИЈЕВИЌ 💙💛
  3. 💙💛 Kaitlyn Mathieu – БАДЕЛ 1862, СОРАБОТКАТА ПРОДОЛЖУВА 💙💛
  4. СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА!
  5. СТОЈАНОВСКА ОД БАДЕЛ 1862 СЕ СЕЛИ ВО ГРЦИЈА

ЖКК Бадел 1862 (М16) vs ЖКК Тетова Булс (М16)

М16 Елиминации,Младинска лига М16 05/06/2021 - 13:30
Скопје

Детали

Дата Време Лига Сезона
05/06/2021 13:30 М16 Елиминации 2020

Venue

Скопје
Skopje, Municipality of Centar, City of Skopje, Skopje Region, Macedonia

Резултати

Тим1234TРезултат
Бадел1862 М163521111481Win
ЖКК Тетова Булс М167641330Loss