Кошаркарките на ЖКК Бадел 1862 вечерва во позитивна атмосфера го одработија последниот тренинг во спортската сала Ранко Жеравица пред утрешниот натпревар против Партизан 1953.

💙💛 НАПРЕД БАДЕЛ! 💙💛

 

 

26.10.2021

ЖКК БАДЕЛ 1862